Peragawatti
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Park z Fontanną

4 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Park z Fontanną - Page 2 Empty Re: Park z Fontanną

Pisanie by Dante Czw Cze 21, 2012 7:46 am

- No to co? Kierunek monopolowy? Rzucił w ich stronę, tym samym wskazując sklep na skrzyżowaniu ulic. Noc rozwijała się ciekawie, zupełnie nie tak, jak się spodziewał. Czekał na jakiś ruch ze strony chłopaków.
- Mam nadzieję, że wam to nie przeszkadza, że trochę ograniczam alkohol. Próbuję uniknąć sytuacji, że znowu obudzę się w miejscu, którego nie znam.
[z/t]


Ostatnio zmieniony przez Dante dnia Nie Cze 24, 2012 8:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Dante
Dante
Lew

Imię : Dante
Nazwisko : Hassan
Wiek : 25
Orientacja : Homo
Liczba postów : 33
Join date : 29/04/2012
Age : 36
Typ : Switch
Partner/kochanek : Nie ma
Zawód : Rządzi się
Aktualny ubiór : Ciemne wycierusy, beżowa koszula i szaliko-apaszka o niezidentyfikowanym kolorze.

Powrót do góry Go down

Park z Fontanną - Page 2 Empty :)

Pisanie by Sion Pią Cze 22, 2012 10:59 pm

Gdy wysłuchał odpowiedzi nowo przybyłego, musiał się zaśmiać.
- No tak moje kotki mają ogromne zęby i wielkie pazury. - mówił to śmiejąc się. Od dawna aż tak się nie śmiał, słowa chłopaka rozśmieszyły go tak bardzo, że nie mógł sobie jakoś ze sobą poradzić. Ten białowłosy był zabawny, a ten rudy chciał pić. Pewnie jego koty w ogóle go nie interesowały, ale cóż. Jak już zaprosił obcych sobie ludzi do domku, nie mógł tego odwołać.
- Jasne, że wskoczymy po drodze i kupimy coś dobrego. - powiedział i wszyscy skierowali się w stronę sklepu, który był blisko domu Sion'a.

// teraz piszemy już u mnie w apartamencie!
Sion
Sion
Zakompleksione stworzonko

Imię : Sion
Nazwisko : Hitohai
Wiek : 18
Orientacja : Homo!
Liczba postów : 52
Join date : 20/03/2012
Typ : Uke
Partner/kochanek : Akahiro? Chyba...
Zawód : niedoszły student
Aktualny ubiór : czarne rurki, czarne trampki, biały t-shirt i czarna kurtka skórzana.

Powrót do góry Go down

Park z Fontanną - Page 2 Empty Re: Park z Fontanną

Pisanie by Raymound Sro Lip 04, 2012 6:10 am

powiedzmy, że nieprzedłużanie ujdzie mi płazem, dlatego napiszę, że wizyta Raymounda w parku po prostu dobiegła końca.

zt.
Raymound
Raymound
Menager

Imię : Raymound Wilhelm Teruki [Ray]
Nazwisko : Smith
Wiek : 24
Orientacja : Bi
Liczba postów : 78
Join date : 31/03/2012
Typ : nieokreślony

Powrót do góry Go down

Park z Fontanną - Page 2 Empty Re: Park z Fontanną

Pisanie by Nezumi Pon Sie 27, 2012 12:48 am

Uwielbiał takie spacery, jak ten. Letnia pora, to jego zdaniem idealna pora na wieczorne spacery. Do tego jeszcze te gwiazdy na niebie, coś cudownego.
- Ale ładnie, prawda? - zapytał, patrząc z uśmiechem na swojego towarzysza. Miał ochotę zacząć biegać wokół Dantego, niczym dzieciak w parku zabaw. Powstrzymał się jednak od tego, nie wiedząc, co tamten może o nim pomyśleć. Chciał przynajmniej zachować pozory normalności.
Nezumi
Nezumi
Zwykły klient

Imię : Shion
Nazwisko : Kanashi
Pseudonim : Nezumi
Wiek : 19
Orientacja : Biseksulany
Liczba postów : 38
Join date : 14/04/2012
Age : 30
Typ : Uke
Zawód : Aktor
Aktualny ubiór : Biała bluzka, czarne spodnie i czarne buty.

Powrót do góry Go down

Park z Fontanną - Page 2 Empty Re: Park z Fontanną

Pisanie by Dante Pon Sie 27, 2012 8:32 am

- Faktycznie, bardzo urodziwy wieczór - powiedział Dante w stronę chłopaka. Drzewa cichutko szumiały na ciepłym letnim wietrze. Ponad głowami gwiazdy przyjaźnie migotały, zapraszając wręcz do nocnych spacerów.
W parku było pełno małych altanek w których można było usiąść i pogadać, rudowłosy wolał jednak chodzić, więc szli dalej.
- Właściwie, nie było okazji byśmy się lepiej poznali - rzekł Dante. - Może opowiedziałbyś mi coś o sobie? Tak dla umilenia drogi.

Edit:
- Chyba już nie będzie czasu, zobacz, jesteśmy na miejscu - powiedział rudowłosy w stronę chłopaka, gdy doszli na skraj parku.
- Miło było cię poznać i mam nadzieję, że kiedyś się jeszcze spotkamy - rzucił na odchodne i zniknął w czerni nocnego parku.
// Spadam bo Matt już usiedzieć nie może, a ja zwami już za długo piszę. Może kiedyś...
[z/t]
Dante
Dante
Lew

Imię : Dante
Nazwisko : Hassan
Wiek : 25
Orientacja : Homo
Liczba postów : 33
Join date : 29/04/2012
Age : 36
Typ : Switch
Partner/kochanek : Nie ma
Zawód : Rządzi się
Aktualny ubiór : Ciemne wycierusy, beżowa koszula i szaliko-apaszka o niezidentyfikowanym kolorze.

Powrót do góry Go down

Park z Fontanną - Page 2 Empty Re: Park z Fontanną

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach