Peragawatti
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Salon

2 posters

Go down

Salon Empty Salon

Pisanie by Akahiro Wto Kwi 03, 2012 9:27 am

Duże pomieszczenie o kształcie prostokąta. Jedna ze ścian oszklona dzięki czemu widać miasto. Na środku duży, pluszowy dywan w kremowym kolorze. Lewą ścianę zajmuje telewizor plazmowy i znajdująca się pod nim mała komoda będąca w rzeczywistości sejfem. Prawą ścianę zajmuje wysoki regal pełen książek kryminalnych. Na dywanie stoi skórzana kanapa i dwa fotele do kompletu w kolorze szampana. Ściany mają delikatny miętowy kolor, wszystko jest zatem utrzymane w jasnej i przejrzystej tonacji. Obok kanapy otwierany, wielki globus będący barkiem.
Akahiro
Akahiro
Koci Kusiciel

Imię : Akahiro
Nazwisko : Usagi
Pseudonim : Usagi
Wiek : 23
Orientacja : homo
Liczba postów : 54
Join date : 30/03/2012
Typ : Uke a co!
Zawód : Projektant Mody
Aktualny ubiór : Czarne obcisłe spodnie, kolorowa koszulka, czarna marynarka. Kilka bransoletek i glany. Włosy związane w niechlujny kucyk.

Powrót do góry Go down

Salon Empty Re: Salon

Pisanie by Sion Sob Sie 18, 2012 4:33 am

Nasz młody pozostawiony na pastwę losu przez swojego kochanka chłopczyna, starał się znaleźć inne rozrywki niż tylko rozpamiętywanie, że Usagi-san wyjechał i chyba już nigdy do niego nie wróci. Może i dostawał SMS ale to tylko 160 znaków nie pokazujących żadnych uczuć. Na prawdę żądnych. Nawet obojętności nie jest w nich wypisana. Sion odpisywał, ale to też od tak. Potem i SMS przestały przychodzić, po co je wysyłać skoro i tak ich wartość jest raczej mała. No wiec bawił sie i pił w najlepsze z Nezumi'm i Dantym, miał ochotę oddać mu się, jego ciało zaczynało odczuwać braki bliskości. A tu taki suprise! Sion chyba nie bardzo skminił co się wyrabia, gdy nagle ktoś... ktoś tak długo wyczekiwany pojawił się u niego w domu. Wyniósł go jak księżniczkę, to było takie kawaii. Nawet nie zdarzyło do niego dotrzeć czemu gdzieś jedzie, przecież w swoim mieszkaniu pozostało dwóch chłopaków - obcych do tego. A jego koty! Dopiero zaczęło do niego docierać, gdy Usagi-san pocałował go i powiedział słowa, które miały sens, miały uczucia. On też tęsknił, zaczął go namiętnie całować, nawet aż za bardzo. Pragnął go juz od kilku miesięcy, a jego wtedy nie było.
Sion
Sion
Zakompleksione stworzonko

Imię : Sion
Nazwisko : Hitohai
Wiek : 18
Orientacja : Homo!
Liczba postów : 52
Join date : 20/03/2012
Typ : Uke
Partner/kochanek : Akahiro? Chyba...
Zawód : niedoszły student
Aktualny ubiór : czarne rurki, czarne trampki, biały t-shirt i czarna kurtka skórzana.

Powrót do góry Go down

Salon Empty Re: Salon

Pisanie by Akahiro Sob Sie 18, 2012 4:53 am

Tak, czułem się winny. Bo jakże by inaczej. Olałem Siona, zamiast zabrać go ze sobą i nie wypuszczać z objęć. Właściwie to nie wiedziałem dokładnie jak sobie radzi. Wiadomości naprawdę mało co przekazywały. Powinienem wykazać się większą dorosłością i odpowiedzialnością. A teraz miałem go znów dla siebie. Wziąłem go sobie i miałem nie oddać. Nie obchodzili mnie Ci w jego mieszkaniu. Nawet gdyby któryś z nich był jego nowym partnerem, nie przejmowałem się tym. Mogłem go sobie odbić w każdej chwili.
Stałem teraz z nim we własnym salonie, tuliłem i całowałem. Byłem przez chwilę szczęśliwy. I miałem nadzieję być taki dużo dłużej.
-Przepraszam. Zawsze muszę coś zepsuć.
Pocałowałem go jak nigdy. Jakby świat miał się skończyć. Ale wiedziałem, że to nie wystarczy. Ja też go pragnąłem, ale zwyczajnie go olałem. Jedyne co działała na moja korzyść, to że mimo pokus nie dopuściłem się zdrady.
Akahiro
Akahiro
Koci Kusiciel

Imię : Akahiro
Nazwisko : Usagi
Pseudonim : Usagi
Wiek : 23
Orientacja : homo
Liczba postów : 54
Join date : 30/03/2012
Typ : Uke a co!
Zawód : Projektant Mody
Aktualny ubiór : Czarne obcisłe spodnie, kolorowa koszulka, czarna marynarka. Kilka bransoletek i glany. Włosy związane w niechlujny kucyk.

Powrót do góry Go down

Salon Empty Re: Salon

Pisanie by Sion Sob Sie 18, 2012 5:04 am

Nie słuchał go. Nie chciał słuchać, przeprosin, nie chciał słuchać jakiś wyrzutów, nie chciał doprowadzić do kłótni, ani do jego łez. Całował go tak zawzięcie, aby ukryć cały żal, cała rozpacz jaka właśnie teraz się w nim zgromadziła. Aż w końcu alkohol we krwi zadziałał tak, że mimo tego że chciał nie umiał tego ukryć. Odsunął się od niego dwa kroki do tyłu, lekko nim zachwiało, tak jakby miał stracić równowagę. Podtrzymał się rękawa Usagiego.
- Już myślałem, że mnie zostawiłeś. Opuściłeś, bez słowa. Bałem się, że nigdy nie wrócisz, bałem się że uciekłeś bo nie chciałeś mnie. - powiedział, a w jego oczach zebrały się łzy. Sion'owi zadrżał głos, oczy zaszły mgłą i po policzku pociekło kilka łez. Zaczerwienił sie od razu, zaczął je wycierać i pociągać noskiem.
- Myślałem, że uciekłeś z bratek, który kocha Cię nie tylko miłością braterską. Myślałem, że wybrałeś jego. - powiedział.
Sion
Sion
Zakompleksione stworzonko

Imię : Sion
Nazwisko : Hitohai
Wiek : 18
Orientacja : Homo!
Liczba postów : 52
Join date : 20/03/2012
Typ : Uke
Partner/kochanek : Akahiro? Chyba...
Zawód : niedoszły student
Aktualny ubiór : czarne rurki, czarne trampki, biały t-shirt i czarna kurtka skórzana.

Powrót do góry Go down

Salon Empty Re: Salon

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach