Peragawatti
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Happy, happy b-day~!

4 posters

Go down

Happy, happy b-day~! Empty Happy, happy b-day~!

Pisanie by Matt Pią Sie 31, 2012 4:00 am

Happy, happy b-day~! MFwjX

Dobra, pewnie wciąż nie wiecie o co chodzi, mimo jakże sugestywnego tytułu tematu i pięknego image'a. Otóż nikt tego nie zauważył (ja w sumie też nie), ale forum już dawno temu skończyło rok. Może to trochę spóźnione, ale przecież nie można przegapić świętowania własnych urodzin!

Zacznę więc od życzeń:
Wszystkiego najseksowniejszego~!

Happy, happy b-day~! NClSm

Aby być dokładnym, o rok postarzeliśmy się 28 kwietnia. Ja na forum istnieję od 4 maja, jeżeli was to interesuje (tak, interesuje was to!). Kogo obchodzi to, że to było 4 miesiące temu? NIGDY nie jest za późno na świętowanie!
Możemy więc śmiało powiedzieć, że urodziny uważamy za rozpoczęte. A jako, że nikt nie dał mi prezentu (skąpiradła!), raczę wam przekazać listę moich życzeń. Prezentowych, oczywiście.

Happy, happy b-day~! CBHSI

1.

Skoro mowa o urodzinowych imprezach, przydałaby się nam jakaś. A jako, że pomysł kiedyś już był, ale nie wypalił, to jest moim życzeniem number one. Gwoli przypomnienia:

Matt napisał:UWAGA UfFaGa~!

Nadszedła burza mózgów i taki mi oto pomysł nadała:

Jako, że co prawda nuda nie wieje, to śpi i gotowa jest się obudzić, a użytkownicy nasi pewnie nic przeciwko pewnemu urozmaiceniu nie mieli, ja z postulatem do was występuję, abyście woli mej < i być może waszej > wysłuchali.

Miasto, gdzie toczy się nasza fabuła, jest miejscem szczególnym, chyba nikt tego nie podważy. I właśnie dlatego wszelkie dziwactwa są tu rzeczą na porządku dziennym, czemu by więc tego nie wykorzystać?

Tak wiec, mili bracia w yaoi znajdujący upodobanie. Do was się zwracam, ludu wybrany! Zorganizujmy melanż ostateczny, co będzie ze sobą niósł hasła rozpusty i zabawy wiecznej, a to wszystko pod hasłem promocji naszego domu zabaw cielesnych, Peragawatti. Takie imprezy promocyjne to nic nowego, czemu więc nasz ekskluzywny burdel nie doczekał się takowej?

W mej woli jest także, aby wieczorek promocyjny nie był jedynie wieczorkiem, a np. tygodniem. I, aby pomysł miał w ogóle szansę zaistnieć i ludzie fabuły przerywać nie musieli, by wybawić się przyzwoicie, raz jeden można pozwolić w dwóch miejscach być jednocześnie, wydarzenie to zaliczając do poza fabularnych, jakkolwiek, byle tylko w woli regulaminu się to mieściło.

Ludu! Klękaj przed potęgą mego umysłu, który pomysł taki urodził i nie przechodź obojętnie, albowiem wola to moja i wasza, by melanż ostateczny jednak się odbył. A skoro przy okazji parę miedziaków wpadnie w ręce tutejszych panów do towarzystwa, to tylko lepiej dla was, powiadam ja, Bóg wasz i wzór ideału w jednym.

~ Matt wspaniały : D

Pozwolę sobie również zacytować parę opinii(nie macie szans na ich cofnięcie! Nahahah):

Sasha napisał:Powiem Ci tak, bejb, od dość dawna, nawet z Amilem rozmawiałam o wielkiej orgii, osobiście nie mam nic przeciwko, jestem jak najbardziej za. ;)
Amil napisał:Mi się określenie "melanż ostateczni" przeklęcie podoba :3 Być może za dużo Hitlera w poszukiwaniu electro, ale chyba pasuje do wielkiej orgii, z której niektórzy nie wyjdą w stanie nienaruszonym!
Akahiro napisał:Niech Latający Potfur Spaghetti będzie z Wami!
Sion napisał:Jestem na TAK!

Skoro już sobie przypomnieliście, rzucę jeszcze paroma punktami:
  • Impreza może być tematyczna, co do samego tematu, to właśnie jest sprawa do obgadania.
  • W organizację można wkręcić szkołę gotowania, wszak potrzebny nam będzie tort. Gang Kinga może zająć się ochroniażeniem, czyli jak rozumiecie, ręka wolna, bo druga zajęta, wszelkie pomysły mile widziane.
  • Dla każdego seme uke gratis i na odwrót.


Happy, happy b-day~! Z6Qo5

2.

Nie wiem, czy tylko mi, ale od bardzo, bardzo dawna marzy mi się skórka, która by nie rozmieszczała awatarów/sygn/postów na zasadzie rocznego dziecka, które dostało do rąk układankę. Nie wiem, czy jest to w ogóle wykonalne, ale wy wiecie, że ja chcę, a skoro to moje życzenie urodzinowe, to nie odmówi mi nawet forumpolish~! <3

I przypominam, że kiedyś, dawno temu, Sasha obiecał mi jasne tło. Ja w razie co mogę pomóc przy tworzeniu skórki, jak komuś też się marzy nieco jaśniejszy klimat . ."



Happy, happy b-day~! 83hnK

3.

Chcę pluszowego misia w kształcie Sashy. Jak nasza Księżniczka będzie miała zły humor, to przynajmniej będę mieć kogo zaczepiać.


4.
Chcę z powrotem moją funkcję sex pogodynka *O*. Proszę? Ładnie proszę?




Poza tym życzę wam wena i wielu wspaniałości, jakich można oczekiwać po waszych zboczonych umysłach ~! Liczę na to, że ktoś się doczytał do tego momentu i da komenta. Przeczytanie obowiązkowe. I komentarz też. Nie można ignorować życzeń urodzinowych...

Happy, happy b-day~! NBfgc


Ostatnio zmieniony przez Matt dnia Pią Sie 31, 2012 4:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Matt
Matt
Tornado

Imię : Matteo
Nazwisko : Guiscard
Wiek : 28
Orientacja : Homo
Liczba postów : 40
Join date : 28/03/2012
Typ : Seme

Powrót do góry Go down

Happy, happy b-day~! Empty Re: Happy, happy b-day~!

Pisanie by Latawiec Pią Sie 31, 2012 4:15 am

Ja tez poproszę jakiegoś pluszaczka w zamian, że to przeczytałem do końca <3

A poza tym...
Wszystkiego najlepsiejszego dla wszystkich! <3333


I tak, Matt, chcę imprezy, jestem za i w ogóle no <3

~ i mały bonusik 8D <3
Happy, happy b-day~! 131824969
Latawiec
Latawiec
Delikatna Lilia

Imię : Gabriel
Nazwisko : Uwert
Pseudonim : Latawiec
Wiek : 17 lat
Orientacja : Homo
Liczba postów : 139
Join date : 21/03/2012
Age : 26
Typ : Uke
Partner/kochanek : King. <3
Zawód : Uczeń
Aktualny ubiór : Biała, niedbale założona koszula, beżowy sweterek, czarne, nieco przetarte już spodnie, nieśmiertelnik Kinga.~

Powrót do góry Go down

Happy, happy b-day~! Empty Re: Happy, happy b-day~!

Pisanie by Sasza Pią Sie 31, 2012 4:41 am


I przypominam, że kiedyś, dawno temu, Sasha obiecał mi jasne tło. Ja w razie co mogę pomóc przy tworzeniu skórki, jak komuś też się marzy nieco jaśniejszy klimat . ."

Nie ogarniam tego zasranego serwisu, nie czaję w nim NIC. A raczej opanowałem nadawanie rangi/koloru/admina. Nic więcej, więc z tym do Akahiro i do Shou jesli się pojawi. Bo mój mały Amilek nie ogarnia tego wszystkiego tak samo jak ja.

Chcę pluszowego misia w kształcie Sashy. Jak nasza Księżniczka będzie miała zły humor, to przynajmniej będę mieć kogo zaczepiać.

Lizus. błaga

No i wszystkiego najlepszego, sratatata, wszystko jest do obgadania. ^^
Sasza
Sasza
Księżniczka

Imię : Sasza
Nazwisko : I
Pseudonim : Sash, Saszka, Saszeczka
Wiek : Dwadzieścia cztery
Orientacja : Homoseksualny
Liczba postów : 100
Join date : 12/02/2012
Age : 36
Typ : Switch, ale bardziej na u k e
Partner/kochanek : Khe?
Zawód : Najstarszy zawód świat, czyt: dziwka.
Aktualny ubiór : A po co komu ubranie?

Powrót do góry Go down

Happy, happy b-day~! Empty Re: Happy, happy b-day~!

Pisanie by Dante Czw Wrz 13, 2012 5:37 am

Niech mu gwiazdka pomyślności
nigdy nie zgaśnie.
Nigdy nie zagaśnie.
Kto się z nami nie napije niech pod stołem zaśnie!
Kto się z nami nie napije niech pod stołem zaśnie!!!
(Stan lekkiego upojenia alkoholowego)
Dante
Dante
Lew

Imię : Dante
Nazwisko : Hassan
Wiek : 25
Orientacja : Homo
Liczba postów : 33
Join date : 29/04/2012
Age : 36
Typ : Switch
Partner/kochanek : Nie ma
Zawód : Rządzi się
Aktualny ubiór : Ciemne wycierusy, beżowa koszula i szaliko-apaszka o niezidentyfikowanym kolorze.

Powrót do góry Go down

Happy, happy b-day~! Empty Re: Happy, happy b-day~!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach